Školy, ve kterých se nebifluje

V dnešní době je koncept klasického učení dávno přežitý. Mnohem cennější jsou dnes reálné dovednosti, zkušenosti z praxe a schopnost kritického myšlení. Právě proto budete jako studenti UCP škol během celého studia pracovat na nejrůznějších projektech, esejích či analýzách, kterými si právě tyto schopnosti osvojíte.

Školy, kde jsou zkušenosti s praxí nedílnou součástí studia

Kromě široké možnosti výběru praxí a stáží mohou přijít studenti do kontaktu s praxí i přímo na škole. Při studiu budete mít možnost pracovat v naší profesionální studentské marketingové agentuře, kde budete pracovat pro reálné klienty. Nejenže získáte zkušenosti z praxe a snáze si najdete práci po ukončení studia, zároveň budete mít možnost si při studiu i přivydělat. Pokud si jako své zaměření zvolíte mezinárodní vztahy, už v prvním ročníku budete uvedeni do praxe. A to díky našemu projektu Ambasáda. Zde se pod dohledem opravdových diplomatů naučíte, jaké úlohy na ambasádě plní velvyslanec, atašé, konzul apod. Také na Vysoké škole hotelové a ekonomické jsou k dispozici dva plně vybavené bary a restaurace, kde si studenti mohou vyzkoušet správu zaměstnanců, jednání s dodavateli a jiné praktické zkušenosti.

Školy, kde přednášejí odborníci z praxe

U nás nenajdete učitele, kteří celý život proseděli za katedrou a své dovednosti získali jen z knížek. Erudovaní odborníci, jako je profesor Gombár, gen. Andor Šándor, Ing. Mgr. Vladana Horákova, MBA nebo docent Eichler jsou zárukou toho, že v kvalitě výuky neděláme kompromisy. Navíc na UCP školy chodí pravidelně přednášet i hosté z praxe. Díky tomu se na našich školách mohli studenti setkat s osobnostmi jako Václav Moravec, Jan Mühlfeit, Ondřej Novotný, Jitka Pšejová či Martin Šonka.

Školy, které sídlí v exkluzivních prostorách

Ve všech městech učíme v exkluzivních prostorách. V Praze sídlí Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha a Soukromá vysoká škola ekonomická na Smíchově, v širším centru města, kde je snadná dostupnost metrem z Anděla. Vysoká škola logistiky a Vysoká škola hotelová sídlí v plně vybavené budově (dva bary a restaurace, simulační místnost dopravy), která se nachází v rezidenční části Praha 8. V Bratislavě všechny školy sídlí v jedné z nejvyšších budov na Slovensku – Tower 115, která se nachází rovnou při Dunaji a nákupním centru Eurovea. Vysoká škola logistiky, která se nachází v Přerově a Soukromá vysoká škola ekonomická se sídlem ve Znojmě sídlí přímo v centrech svých měst s výbornou dostupností a parkováním.