5

studijních programů Bc.

18

specializací a zaměření

3

města, ve kterých můžete studovat

Studujte prestižní studijní programy

UCP nabízí studium pěti bakalářských programů. Garantem každého studijního programu je dlouholetý odborník z praxe, díky čemuž je kvalita vzdělávání na vysoké úrovni. Studium trvá standardní dobu tři roky, a to jak v denní, tak i v kombinované formě. Mezinárodní vztahy a diplomacii (Bc.), Hotelnictví, cestovní ruch a marketing (Bc.) a Mezinárodní management a marketing (Bc.) je možné studovat v Praze i v Bratislavě. Účetnictví a finanční řízení podniku (Bc.) je možné studovat v Praze a ve Znojmě. Anglický studijní program Hospitality Management (Bc.) je k dispozici pouze v Praze.

Bakalářské studium

Studijní programy

Program

Mezinárodní vztahy a diplomacie (Bc.)

Staňte se lídrem, který se uplatní na předních pozicích v domácích a mezinárodních institucích.

Zobrazit více

Program

Hotelnictví, cestovní ruch a marketing (Bc.)

Naučte se vše o práci a podnikání v hotelnictví, cestovním ruchu a marketingu.

Zobrazit více

Program

Mezinárodní management a marketing (Bc.)

Naučte se vytvořit love brand, porozumějte fungování sociálních sítí nebo využijte psychologii přesvědčování ve svůj prospěch.

Zobrazit více

Program

Účetnictví a finanční řízení podniku (Bc.)

Vstupte do světa financí a vybudujte si úspěšnou kariéru.

Zobrazit více

Program

Hospitality Management (Bc.)

Naučte se vše o hotelnictví v anglickém jazyce.

Zobrazit více

Profily absolventů UCP

Díky návaznosti na více než 23letou tradici Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha (VŠMVV) a Vysoké školy hotelové a ekonomické (VŠHE) už známe recept na to, jak připravit studenty na úspěšnou kariéru. Proto není náhodou, že naši absolventi se stávají úspěšnými podnikateli, marketéry, manažery, redaktory, politiky či diplomaty. Také víme, že kontakty, které na škole student získá jsou mnohdy stejně důležité jako znalosti. Proto mohou absolventi i po ukončení studia navštěvovat všechny školní akce.

Naší nejlepší reklamou jsou spokojeni studenti.

Michael

Na škole oceňuji, že tam učí především zkušení pedagogové s bohatou praxí. Mezi silné stránky také určitě považuji různé projekty, kam se můžeme zapojit, například projekt Ambasáda nebo Bezpečnost s generálem Andorem Šándorem.

Bohdan

Co mě určitě mile překvapilo a myslím si, že je to nejsilnější stránkou škole je zakomponování teorie do praxe. Další mojí důležitou podmínkou na školu je silný a spolupracující kolektiv. Tu podmínku škola určitě splňuje.

Petra

Školu jsem si vybrala již pro bakalářské studium, především kvůli oboru PR, a natolik se mi ve škole zalíbilo, že jsem se zde rozhodla pokračovat i ve studiu magistra. Nejsilnější stránkou školy je individuální přístup ke studentům.

University College Prague

University College Prague

Den otevřených dveří

Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá! V každém městě pravidelně pořádáme dny otevřených dveří. Konkrétní dny a časy naleznete zde.

26. 4. 2024 - 15:00Praha
18. 4. 2024Bratislava
Individuální termínZnojmo

NEVYHOVUJÍ VÁM TERMÍNY DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ?

Můžete si dohodnout individuální termín.