2

studijní programy

7

specializací a zaměření

2

města, ve kterých můžete studovat

Studujte prestižní studijní programy

UCP nabízí na magisterském stupni studium dvou magisterských programů - Mezinárodní a diplomatická studia (Mgr.) a Hotelnictví, cestovní ruch a marketing (Ing.). Standardní délka studia je 2 roky, a to jak v denní tak i v kombinované formě studia. Na oba programy se mohou hlásit i zájemci, kteří neabsolvovali studium stejných nebo podobných oborů v bakalářském stupni studia.

Magisterské studium

Studijní programy

Program

Mezinárodní a diplomatická studia (Mgr.)

Staňte se lídrem, který se uplatní na předních pozicích v domácích a mezinárodních institucích.

Zobrazit více

Program

Hotelnictví, cestovní ruch a marketing (Ing.)

Naučte se vše o práci a podnikání v hotelnictví, cestovního ruchu a marketingu.

Zobrazit více

Profily absolventů UCP

Díky návaznosti na více než 23letou tradici Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha (VŠMVV) a Vysoké školy hotelové a ekonomické (VŠHE) už známe recept na to, jak připravit studenty na úspěšnou kariéru. Proto není náhodou, že naši absolventi se stávají úspěšnými podnikateli, marketéry, manažery, redaktory, politiky či diplomaty. Také víme, že kontakty, které na škole student získá jsou mnohdy stejně důležité jako znalosti. Proto mohou absolventi i po ukončení studia navštěvovat všechny školní akce.

Naší nejlepší reklamou jsou spokojení studenti.

Tereza

Na školu jsem přišla z malého města a z malé školy. Důležité pro mě při výběru VŠ byly dvě věci: přístup ke studentům a složení vyučujících. Nemohla jsem tedy skončit na lepším místě než právě u nás. Mám možnost být Terezou, ne číslem. Díky škole jsem se také dostala k několika zajímavým stážím. 

Bohdan

Co mě určitě mile překvapilo a myslím si, že je to nejsilnější stránkou školy, je zakomponování teorie do praxe. Další mojí důležitou podmínkou na školu je silný a spolupracující kolektiv. Tu podmínku škola určitě splňuje. 

Petra

Školu jsem si vybrala již pro bakalářské studium, především kvůli oboru PR, a natolik se mi ve škole zalíbilo, že jsem se zde rozhodla pokračovat i ve studiu magistra. Nejsilnější stránkou školy je individuální přístup ke studentům. 

University College Prague

University College Prague

Den otevřených dveří

Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá! V každém městě pravidelně pořádáme dny otevřených dveří. Konkrétní dny a časy naleznete zde.

26. 4. 2024 - 15:00Praha
18. 4. 2024Bratislava
Individuální termínZnojmo

NEVYHOVUJÍ VÁM TERMÍNY DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ?

Můžete si dohodnout individuální termín.