6

studijních programů Bc.

26

specializací a zaměření

4

města, ve kterých působíme

Udělejte první krok k úspěšnému životu

Skupina UCP nabízí studium sedmi bakalářských studijních programů. Studium trvá standardní dobu tři roky, a to jak v denní, tak i v kombinované formě. Ve všech studijních programech vás budou učit odborníci z praxe, kteří místo pouček z knih vám budou předkládat své znalosti a zkušenosti z praxe. Dostupnost jednotlivých studijních programů je podmiňována městem, ve kterém bude probíhat výuka.

Nabídka bakalářských studijních programů

Mezinárodní vztahy a diplomacie (Bc.)

4 profesní zaměření

Praha

Bratislava

Staňte se lídrem, který se uplatní na předních pozicích v domácích a mezinárodních institucích.

Zjistit více

Hotelnictví, cestovní ruch a marketing (Bc.)

3 specializace

Praha

Bratislava

Jedinečný program, který vás připraví na řízení hotelů, restaurací, cestovních agentur a podnikání.

Zjistit více

Mezinárodní management a marketing (Bc.)

7 profesních zaměření

Praha

Bratislava

Naučte se vytvořit love brand, porozumějte fungování sociálních sítí nebo využijte psychologii přesvědčování ve svůj prospěch.

Zjistit více

Logistika (Bc.)

3 specializace

Praha

Bratislava

Přerov

Díky nástupu e-commerce, sdílené ekonomice a globalizaci je logistika oborem budoucnosti.

Zjistit více

Účetnictví a finanční řízení podniku (Bc.)

4 profesní zaměření

Praha

Bratislava

Znojmo

Připravíme vás na úspěšnou kariéru v auditorství, bankovnictví, poradenských firmách a daňovém poradenství.

Zjistit více

Hospitality management (Bc.)

Bez zaměření / specializace

Praha

Studijní program vyučovaný v angličtině, díky kterému se uplatníte v hotelovém, cestovním a restauračním odvětví po celém světě.

Zjistit více

Profily absolventů

Myšlenka, aby studium nebylo vnímáno pouze jako prostředek k získání titulu, ale aby opravdu sloužilo k nastartování úspěšné kariéry, je filozofií všech škol patřících do skupiny UCP. Z tohoto důvodu jsou všechny bakalářské programy profesně orientované a díky tomu mají studenti UCP škol na výběr velké množství stáží a praxí, které mohou využít již během studia. Tímto přístupem zajišťujeme to, že naši absolventi mají široké teoretické a praktické znalosti, což zvyšuje jejich uplatnění na trhu práce. Z absolventů UCP škol se stávají vysoce postavení manažeři mezinárodních firem, ředitelé hotelů, podnikatelé, auditoři, marketingoví experti, politici nebo diplomaté.

Na studentech nám záleží

Naší nejlepší reklamou jsou spokojeni studenti.

Tereza

Na VŠMVV jsem přišla z malého města a z malé školy. Důležité pro mě při výběru VŠ byly dvě věci: přístup ke studentům a složení vyučujících. Nemohla jsem tedy skončit na lepším místě než právě u nás. Mám možnost být Terezou, ne číslem, a učí mě lidé, kteří kromě teorie ovládají hlavně praxi. Škola mi umožňuje realizovat se v tom, co mě baví, ať už jsou to různé akce pro mé kolegy v rámci studentského klubu nebo stáž na marketingovém oddělení. Kdybych měla možnost se znovu rozhodnout, neměnila bych.

Vlastimil

Na VŠLG mě učili převážně experti z praxe, díky čemuž jsem byl velmi dobře připraven na moji profesionální kariéru. V současnosti pracuji jako Senior ředitel pro výrobu a supply chain ve společnosti Meopta – optika, s.r.o., kde jsem zodpovědný za řízení výrobních, montážních divizí a oblasti supply chain. Také působím jako garant v projektech rozvoje informačních systémů.

Jana

VŠH mi poskytla široký rozhled. Mohu se pohybovat v oblasti hotelnictví, ale také v gastronomii, cestovním ruchu či marketingu. Hotelnictví mě vždy lákalo a nyní, jako absolvent, mám velkou šanci se v něm i uplatnit. Vyučující jsou lidé na správném místě, kteří mají bohaté zkušenosti a snaží se studentům předat co nejvíce.

Den otevřených
dveří

Přijďte navštívit naše školy a dozvíte se více o výhodách studia na UCP školách. Každá škola má vlastní termín DOD, který závisí od konkrétního města.

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha

21. 07. 2022Praha / Bratislava18. 08. 2022Praha / Bratislava
Vysoká škola hotelová a ekonomická

Vysoká škola hotelová a ekonomická

19. 7. 2022Praha / BratislavaIndiv. termínZnojmo
Vysoká škola logistiky o.p.s

Vysoká škola logistiky o.p.s

17. 9. 2022Praha / BratislavaIndiv. termínPřerov