Forma studia
Praha

Proč studovat tento program?

Tento program je určen všem zájemcům, kteří chtějí studovat výhradně v anglickém jazyce. Během tří let studia jsou všechny předměty vyučované v angličtině, což přispívá k výraznému zlepšení jazykové úrovně každého studenta. Studiem managementu hotelnictví a cestovního ruchu v anglickém jazyce tak získáte výhodu při hledání uplatnění v mezinárodních hotelových řetězcích, případně společnostech s mezinárodním působením.

Výhody studia na UCP

Unikátní program

Jsme jediná VŠ se zaměřením na hotelnictví, cestovní ruch a marketing.

Výborné zázemí

UCP disponuje 2 restauracemi a bary.

Zajímavé stáže

Možnost pracovat u našich partnerů.

Konec biflování

Více kritického myšlení a zkušenosti z praxe.

Špičkoví odborníci

Budou Vás učit manažeři, podnikatelé a jiní odborníci z praxe.

Erasmus+

Možnost vycestování do desítek zemí.

Záleží nám na studentech

Naší nejlepší reklamou jsou spokojení studenti.

David

Na UCP se mi nejvíce líbilo propojení odborné teorie s praxí. To, co jsme se na hodinách naučili, jsme si pak mohli vyzkoušet v praxi. Je to skvělá příprava pro všechny budoucí hoteliéry. Na studium budu vždy velmi rád vzpomínat, bylo to dobré rozhodnutí.

Jana

UCP mi poskytla široký rozhled. Mohu se pohybovat v oblasti hotelnictví, ale také v gastronomii, cestovním ruchu či marketingu. Hotelnictví mě vždy lákalo a nyní, jako absolventka, mám velkou šanci se v něm i uplatnit. Vyučující jsou lidé na správném místě, kteří mají bohaté zkušenosti a snaží se studentům předat co nejvíce.

Vybraní partneři školy

Důležité informace

  • Přijímací řízení pro domácí a zahraniční studenty +

    Na rozdíl od českých studijních programů musí zájemci předložit kromě maturity i úspěšné složení jazykové zkoušky. Konkrétně se jedná o IELTS (6.0 nebo více ze všech částí), TOEFL iBT (65 nebo více), TOEFL CBT (183 nebo více), FCE (B nebo více), CAE (Pass), PTE (Pearson - 59 nebo více). Ti, kteří nemají výsledek alespoň z jednoho z těchto testů mají možnost absolvovat náš vstupní test z angličtiny. Pro více informací nás kontaktujte na study@ucp.cz. Detailnější informace o přijímacím řízení pro zahraniční studenty naleznete zde. Uznávání zahraničního vzděláván, naleznete zde. Zájemci o studium Hospitality management (Bc.), kteří nemají jeden z výše uvedených jazykových certifikátů (IELTS, TOEFL, FCE CAE) s patřičným hodnocením, musí absolvovat tzv. placement test, který je zpoplatněn ve výši 500 Kč.
  • Studijní plán +

    Seznam studovaných předmětů naleznete zde.
  • Školné +

    Školné za jeden semestr je 43 500 Kč za semestr při roční platbě. Při semestrální platbě je výše školného 44 500 Kč za semestr.
University College Prague

University College Prague

Den otevřených dveří

Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá! V každém městě pravidelně pořádáme dny otevřených dveří. Konkrétní dny a časy naleznete zde.

21. 6. 2024 - 15:00Praha
13. 6. 2024Bratislava
Individuální termínZnojmo

NEVYHOVUJÍ VÁM TERMÍNY DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ?

Můžete si dohodnout individuální termín.