Forma studia
Praha

Proč studovat tento program?

Tento program je určen všem zájemcům, kteří chtějí studovat výhradně v anglickém jazyce. Během tří let studia jsou všechny předměty vyučované v angličtině, což přispívá k výraznému zlepšení jazykové úrovně každého studenta. Studiem managementu hotelnictví a cestovního ruchu v anglickém jazyce tak získáte výhodu při hledání uplatnění v mezinárodních hotelových řetězcích, případně společnostech s mezinárodním působením.

Výhody studia na UCP

Unikátní program

Jsme jediná VŠ se zaměřením na hotelnictví, cestovní ruch a marketing.

Výborné zázemí

UCP disponuje 2 restauracemi a bary.

Zajímavé stáže

Možnost pracovat u našich partnerů.

Konec biflování

Více kritického myšlení a zkušenosti z praxe.

Špičkoví odborníci

Budou Vás učit manažeři, podnikatelé a jiní odborníci z praxe.

Erasmus+

Možnost vycestování do desítek zemí.

Záleží nám na studentech

Naší nejlepší reklamou jsou spokojení studenti.

David

Na UCP se mi nejvíce líbilo propojení odborné teorie s praxí. To, co jsme se na hodinách naučili, jsme si pak mohli vyzkoušet v praxi. Je to skvělá příprava pro všechny budoucí hoteliéry. Na studium budu vždy velmi rád vzpomínat, bylo to dobré rozhodnutí.

Jana

UCP mi poskytla široký rozhled. Mohu se pohybovat v oblasti hotelnictví, ale také v gastronomii, cestovním ruchu či marketingu. Hotelnictví mě vždy lákalo a nyní, jako absolventka, mám velkou šanci se v něm i uplatnit. Vyučující jsou lidé na správném místě, kteří mají bohaté zkušenosti a snaží se studentům předat co nejvíce.

Vybraní partneři školy

Důležité informace

  • Přijímací řízení pro domácí a zahraniční studenty +

    Na rozdíl od českých studijních programů musí zájemci předložit kromě maturity i úspěšné složení jazykové zkoušky. Konkrétně se jedná o IELTS (6.0 nebo více ze všech částí), TOEFL iBT (65 nebo více), TOEFL CBT (183 nebo více), FCE (B nebo více), CAE (Pass). Ti, kteří nemají výsledek alespoň z jednoho z těchto testů mají možnost absolvovat náš vstupní test z angličtiny. Pro více informací nás kontaktujte na study@ucp.cz. Detailnější informace o přijímacím řízení pro zahraniční studenty naleznete zde. Uznávání zahraničního vzděláván, naleznete zde. Zájemci o studium Hospitality management (Bc.), kteří nemají jeden z výše uvedených jazykových certifikátů (IELTS, TOEFL, FCE CAE) s patřičným hodnocením, musí absolvovat tzv. placement test, který je zpoplatněn ve výši 500 Kč.
  • Studijní plán +

    Seznam studovaných předmětů naleznete zde.
  • Školné +

    Školné za jeden semestr je 40 500 Kč (jeden akademický rok se skládá ze dvou semestrů).
University College Prague

University College Prague

Den otevřených dveří

Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá! V každém městě pravidelně pořádáme dny otevřených dveří. Konkrétní dny a časy naleznete zde.

Individuální termínPraha
Individuální termínBratislava
Individuální termínZnojmo

NEVYHOVUJÍ VÁM TERMÍNY DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ?

Můžete si dohodnout individuální termín.