1

Vyplňte a odešlete nezávaznou přihlášku ke studiu

V prvním kroku je nutné vyplnit přihlášku ke studiu. Tento krok by vám neměl zabrat více než 5 minut a budete v něm vyplňovat osobní údaje a informace o předchozím studiu. Po vyplnění přihlášky vás bude kontaktovat naše studijní oddělení s dalšími informacemi. Přijímací řízení na české studijní programy je bezplatné. Přijímací řízení na akademický rok 2023/24 se otevře 18. 11. 2022. Termíny podání přihlášky pro UCP Troja  1. kolo do 30. dubna 2023 1. kolo cizinci do 31. března 2023 (cizinci s maturitou mimo území České nebo Slovenské republiky

Zahraničním uchazečům se doporučuje podat přihlášku v prvním kole, aby měli dost času na vyřízení víz a ostatní administrativy spojené s nástupem do studia.

2

Smlouva a pozvánka do školy

Po vyplnění přihlášky vám zašleme smlouvu o studiu a pozvánku do školy. Díky tomu budete mít příležitost si prohlédnout školu, seznámit se s nabídkou aktivit školy a zeptat se na vše, co vás zajímá. Podpisem smlouvy o studiu budete mít garantované místo na UCP pro nadcházející akademický rok. Absolventi zahraničních škol (neplatí pro studenty ze Slovenska) musí předložit nostrifikovaný doklad. Celý postup pro získání nostrifikace naleznete zde.

3

Zápis a začátek studia

Před začátkem studia je třeba uhradit školné do termínu, který je uveden ve smlouvě. Následně ještě absolvujete zápis a oficiálně se stanete členem akademické obce.

Máte čas? Poznejte nás ještě více

Přijďte na individuální prohlídku, nebo se zúčastněte Dne otevřených dveří

Osobní návštěva Den otevřených dveří