Podujatia

Studenti UCP na návštěvě Senátu ČR

Naši studenti měli jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí české politiky a vést podnětnou diskusi s klíčovými osobnostmi.

11. júna 2024

Kreativní Triumf UCP na Marketéru roku Junior

Studentky UCP získaly cenu za projekt ‘Kyselé okurky’ na soutěži Marketér roku Junior 2023 v historickém prostředí Prahy.

22. mája 2024

Projekt AMBASÁDA: Studenti a politika – dialog, který formuje budoucnost

Naši studenti nedávno prožili jedinečnou zkušenost v Poslanecké Sněmovně, kde se zúčastnili panelové diskuze na téma “Hrozby pro ČR z Evropské unie, Green Deal, Euro místo České koruny a další”.

1. mája 2024

Setkání se šéfem JUSTICE FOR NATURE

V pondělí 29. 4. se našich čtrnáct statečných studentů ocitlo tváří v tvář zakladateli a šéfem JUSTICE FOR NATURE, Milanem Jeglíkem.

30. apríla 2024
Novinky

Návštěva 5 hvězdničkového košer hotelu King David

Studenti předmětu Entrepreneurship in Hospitality and Gastronomy v březnu podnikli odbornou exkurzi do 5 hvězdičkového košer hotelu King David.

25. marca 2024

Úspěšný Workshop pro Učitele

Náš poslední workshop v oblasti gastronomie a cestovního ruchu se setkal s výborným přijetím a pozitivními ohlasy.

23. marca 2024
Podujatia

Panelová diskuse na půdě PSP ČR

Studenti UCP měli možnost zúčastnit se panelové diskuse na téma „Kybernetická bezpečnost“ přímo na půdě Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

19. marca 2024
Podujatia

Konference Current Trends in Spas, Hospitality and Tourism.

XII. ročník mezinárodní vědecké konference Current Trends in Spas, Hospitality and Tourism, se koná ve dnech 20. a 21. června 2024.

3. februára 2024
Podujatia

Exkurze v L’Fleur baru

Studenti prvního a druhého ročníku oboru HOE měli možnost navštívit výjimečný L’Fleur Bar. Studenti asistovali barmanům při výrobě koktejlů a učili se sabrage.

31. januára 2024
Zobraziť viac