V rámci projektu Marketing Management Matrix se studentky programu Mezinárodní management a marketing zúčastnily 3. listopadu 2022 konference Forum Media 2022, největší akce věnované komunikaci, marketingu a médiím v Česku. Téma letošního, již 22. ročníku „Zaznít a přitom vyznít? Jak komunikovat v chaotickém světě.“ přilákalo do čtyř sálů O2 universum více než 700 účastníků. Mezi 65 řečníky ze 13 zemí se představil např. Jerker Fagerström (Švédsko), kreativní ředitel Publicis Groupe Nordic and Le Pont, držitel řady lvů z Cannes a dalších ocenění nebo Jim Macnamara (Austrálie), profesor Univerzity v Sydney a světová autorita na hodnocení a měření komunikace, autor tzv. Macnamarovy pyramidy – modelu vyhodnocování PR, a řada dalších (bližší informace na https://www.forummedia.cz).

Jak komentovaly přínos akce samotné studentky? „Konference Forum Media 2022 pro mě byla výjimečnou událostí roku. Jsem ráda, že mi škola umožnila se zúčastnit této akce a představit mi tak špičkové osobnosti světových a českých spíkrů.“ (Helena Tvarůžková, studentka MMM, 2. ročník).

Z pohledu pedagogů doc. Moniky Palatkové a Dr. Soni Gullové se jedná o vynikající akci pro naše budoucí talenty marketingu a managementu, z níž si všichni odnášejí řadu novinek a postřehů. Těšíme se na další ročník 2023.